Alternatifler Arasından Otobüsü Yakalamak

İstanbul’da yaşayan ve dijital pazarlama ile ilgili etkinlikleri takip edenler bilirler. Şişli’de her hafta küçüklü büyüklü birçok etkinlik yapılır. Genel olarak “Meet Up” olarak ifade edilen bu etkinlikler ile; kişiler bilgi ve birikimlerini dinleyiciler ile paylaşır ve karşılıklı etkileşimli güzel ve bilgi açısından besleyici bir ortam oluşur. Anlatacağım hikaye bir Meet Up ile ilgili değil, yaşamın kendisi ile ilgili. (daha&helliip;)

Alastyr Nasıl Bir Hosting Firması? Müşteri Olarak Yorumlarım

alastyr logoAlastyr nasıl bir hosting firması herkesin aklına takılmıştır. Sonuçta bazı web hosting firmaları gibi çok geniş çaplı bir reklam atağında bulunmadıklarından dolayı birçoğumuz kaliteli olanları dahi bilmiyoruz. Çok fazla bilmediğimiz için de tercih etmiyor ve onlara güçlü sermayeli fakat kaliteli olmayan firmalar yanında rekabet şansı vermemiş oluyoruz. Alastyr nasıl, Alastyr nasıl bilirsiniz sorularının cevabı için yazıyı dikkatlice okuyunuz. (daha&helliip;)

Geleceğin Meslekleri Yalanı ve Sonuçları

geleceğin meslekleriGeleceğin meslekleri her yıl tekrar tekrar gündeme gelir ve birçok üniversite adayı öğrenci de gelecekte daha çok para kazanabilirim daha iyi kariyer edinebilirim düşüncesi ile bu bölümleri tercih eder. Halbuki  geleceğin meslekleri nelerdir diye sorduğunuzda meslekleri sıralayacak olan rehberlik hocaları; iş yapılacak işin tanımına geldiğinde afallamaya başlarlar. (daha&helliip;)